منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ژل رویال و باروری

تاثیر ژل رویال بر باروری

ناباروري و نازايي از جمله مشکلاتي است که اين روزها گريبان بسياري از زوجهاي جوان را در سراسر جهان گرفته است. ناباروريهايي که ناشي از ابتلا به بيماري، زندگي در شرايط پراسترس و تنش، مصرف غذاها و داروهاي شيميايي و ناسالم و فعاليت در محيطهاي صنعتي و آلوده است.

بانوان محترم حتما بخوانند :

تحقیقات نشان داده است عمر طولانی، قدرت تخم ریزی فوق العاده و جثه زیبا و بزرگ ملکه به دلیل خواص مغذی ژل رویالی است که مصرف می¬کند. این ژل سرشار از مواد معدنی و ویتامینهای گروه Eو B و هورمونهای جنسی است. به همین دلیل است که مصرف آن توسط انسان باعث تنظیم و تعدیل هورمونهای جنسی و تحریک تمایلات و فعالیت جنسی و افزایش فوق العاده ضریب باروری در بانوان می¬شود. به دلیل همین امر است که ملکه بواسطه مصرف مادام العمر ژل رویال روزانه بیش از ۲۵۰۰ تخم در کندو می¬گذارد در حالی که زنبوران کارگر که از گرده و عسل تغذیه می¬کنند بارور نیستند.
ژل رویال بدلیل دارا بودن خواص زیر باروری را در مردان و زنان بهبود می¬بخشد:

 

۱-ترکیب غذایی غنی

بسیاری از مواد مغذی شناخته شده برای افزایش نرخ باروری در ژل رویال وجود دارد. این ماده میزان باروری در زنان و مردان را بهبود می بخشد. ترکیب غذایی غنی ژل رویال که سرشار از انواع ویتامینها، اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب، مواد معدنی و آنتی اکسیدان می¬باشد به بهبود باروری کمک می-کند.
ژل رویال حاوی پروتئینی بنام رویالاکتین است که از لحاظ مورفولوژیکی و جنسی روی ملکه تاثیر می-گذارد و موجب تمایز ملکه از سایر زنبورها در کندو می¬شود. وجود این پروتئین در ژل رویال باعث افزایش باروری و همچنین افزایش میزان تحرک اسپرم در مردان می¬گردد.
وجود اسید آمینه ای به نام آرژینین در مردان برای افزایش نرخ باروری بهتر بسیار مهم است. ژل رویال غنی از این اسید آمینه است که در نتیجه منجر به تولید هورمون تستوسترون می¬گردد. بنابراین، پتانسیل باروری را در مردان و زنان بهبود می¬بخشد. آرژنين يکي از آمينواسيدهايي است که در ژل رویال وجود دارد و باعث افزايش بارورسازي مردان و زنان، افزايش توليد اسپرم و افزايش توانايي دستگاه توليد مثل مي شود. وجود اين آمينواسيد در ژل رویال تعداد اسپرم را افزايش مي دهد.
ژل رویال حاوي ترکيبات طبيعي اي هست که به عنوان محرک جنسي عمل مي کنند. استفاده منظم اين غذاي ملکه باعث افزايش قدرت سيستم ايمني و کاهش استرس و اضطراب مي شود که داشتن ضعف در اين موارد قدرت جنسي را کاهش مي دهد. اگرچه ژل رویال يک ماده طبيعي عالي براي افزايش قدرت باروري و جنسي هست، ولي ناباروري يک موضوع پيچيده هست و بايد دليل آن مشخص شود. اگر دليل ناباروري در ضعف جنسي و يا کمبود تعداد اسپرم و يا داشتن تخمک ضعيف باشد ژل رویال مي تواند به شما کمک کند. قطعا استنتاج اين است که بيشتر مورد استفاده براي افزايش باروري در زنان است، اما این ترکیب برای مردان نیز با همان هدف افزايش نيرومندي، ميل جنسي و تعداد اسپرم در نظر گرفته شده است.

 

۲-ایجاد تعادل هورمونی:

ژل رویال در طول و پس از بارداري به تعادل هورموني و بهبود عملکرد سيستم غدد درون ريز کمک می¬کند. شکي نيست که ميل جنسي ما در طول زندگي ما کاهش مي يابد. ژل رویال قرن هاست که به عنوان غذاي کمکي براي ميل جنسي طبيعي و داروي مقوي غرايز جنسي استفاده مي شود.
تعادل هورمونی در زنان برای سلامت تخمک ضروری است. بدلیل عوامل محیطی، استرس و رژیم های غذایی در زندگی مدرن، عدم تعادل هورمونی در زنان شیوع پیدا کرده است. عدم تعادل هورمونی موجب عدم توازن در چرخه باروری، قائدگی و تخمک گذاری می¬گردد و باروری را به میزان زیادی کاهش می¬دهد. مشکلات قاعدگی شانس لقاح را در زنان کاهش می¬دهد. ژل رویال به عنوان یک داروی مهم به تنظیم چرخه قاعدگی کمک می کند. همچنین ژل رویال به سلامت تخمک و اسپرم کمک و در بدن تعادل هورمونی ایجاد می¬کند.
ژل رویال سرشار از ویتامین B5یا پنتوتنیک اسید می باشد که ویتامینی ضروری برای ساخت تمامی هورمونهای استروئیدی در غدد آدرنال است همچنین برای متابولیسم استروژن و تحریک تولید هورمونهای تخمدانی در زنان ضروری است. یافته ها نشان می دهد منبعی غنی تر از ژل رویال برای ویتامین B5 وجود ندارد.
همچنین در آقایان برای تولید اسپرم باید به ترتیب غده هیپوتالاموس، هیپوفیز و بیضه ها مرتب و هماهنگ کار کنند.
اگر چنین هماهنگی ای وجود نداشته باشد، تولید اسپرم با مشکل مواجه خواهد شد. البته تغییرات سطح هورمونی در غده تیروئید، آدرنال و… نیز می تواند باعث تغییر در سطح هورمون های مردان و اختلال در تولید اسپرم شود، بنابراین افرادی که به یکی از مشکلات غدد مبتلا هستند ایجاد تعادل هورمونی مشکل تولید اسپرم را بهبود خواهد بخشید.

 

۳-خاصیت آنتی اکسیدانی

آنتی اکسیدان ها یکی از مهم ترین ترکیباتی هستند که به داشتن باروری سالم کمک می¬کنند. آنتی اکسیدان ها باعث حفاظت تخمک¬ها در مقابل آسیب رادیکال های آزاد می¬شوند. رادیکال های آزاد می توانند منجر به آسیب به DNA سلولی شوند که این می تواند باعث عدم توانایی برای باردار شدن و حفظ یک بارداری سالم شود و ممکن است شانس تولد نوزاد ناقص را افزایش دهد. تخمکها سلولهایی هستند که معمو
لا طولانی ترین عمر را در بدن زنان دارند و با گذشت سال ها از تبدیل شدن آنها روزانه در معرض آسیب رادیکال های آزاد قرار دارند. خاصیت آنتی اکسیدانی قوی ژل رویال سلولهای جنسی را از آسیب رادیکالهای آزاد در مردان و زنان حفظ می¬کند.

 

۴-کاهش استرس

استرس تاثیر مخربی در باروری مردان و زنان دارد. زنانی که به طور مداوم در معرض انواع تنشهای محیطی قرار دارند تولید پرولاکتین، کورتیزول، و سایر هورمون ها در آنها تحت تاثیر قرار می¬گیرد و تخمک گذاری بطور منظم صورت نمی¬گیرد که تمامی این عوامل منجر به کاهش شانس باروری می-گردند. ژل رویال نقش مهمی در کاهش استرس و بهبود بیماریهای عصبی و تنظیم ترشح هورمونی دارد.

 

۵-تقویت و تعادل در سیستم ایمنی بدن

گاهی سیستم ایمنی بدن به اشتباه آنتی بادی علیه اعضای خودی مانند اسپرم تولید می کند و اسپرم ها را از بین می برد. مشكلات مربوط به دستگاه ايمني بدن و عوامل ايمونولوژيك نقش مهمي در ايجاد ناباروري دارند. تشخيص و درمان اينگونه بيماران مشكل است. در بعضي خانم ها،‌ عليه اسپرم مرد ماده اي بنام آنتي بادي ترشح مي شود كه اسپرم ها را از بين مي برد و يا آنها را غيرفعال مي كند و يا حتي سبب سقط خود به خود در بعضي از آبستني ها مي شود.
ژل رویال از لحاظ هیدروکسی اسید منحصر به فردی که ۱۰ HDAنامیده می¬شود بسیار غنی است. ۱۰ HDA جزء فعال ژل رویال را تشکیل می¬دهد. این ترکیب به ارتقاء و تعادل در سیستم ایمنی بدن بسیار کمک می¬کند. طی تحقیقی محققان آلمانی و فرانسوی نشان دادند که ۱۰ HDA به نابودی ویروسها در بدن کمک می¬کند، به این صورت که ۱۰ HDA به تولید گلبولهای سفید خون و همچنین تحریک آنها برای مبارزه با ویروسها کمک می کند.

منبع : سایت ویکی پدیا و بازنویسی از آنت

آبان ۸, ۱۳۹۸

0 پاسخ به "ژل رویال و باروری"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

فعالیت شرکت تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان به صورت یک شخص حقوقی مستقل  می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهاد دولتی و غیر دولتی دیگر برای این شرکت وجود ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزاربرای شرکت تجارت قرن بیست و یکم محفوظ می باشد

  • تهران، خیابان فردوس غرب خیابان ورزی شمالی کوچه اول شرقی مجتمع مینیاتور طبقه ۴ واحد ۱۴
  • 02144124937 – 02144124921
  • info@vast-vision.ir

 

طراحی و پشتیبان توسط فناوری اطلاعات زیفا