منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ژل رویال و سرطان

تاثیر ژل رویال بر بهبودی سرطان

ژل رویال شامل شهد گل، پروتئین ها، قند، چربی ها، مواد معدنی، ویتامین ها و اسیدهای آمینه است. همچنین شامل خواص درمانی فراوانی است که نیازهای خاص بیماران مبتلا به سرطان را رفع و آنها را در قبل، حین و بعد از شیمی درمانی قوی نگه داشته و از عوارض شیمی درمانی می کاهد.

ژل رویال به کمک خواص درمانی زیر به پیشگیری و مقابله با سرطان می¬پردازد:

۱- تقویت سیستم ایمنی بدن:

سیستم ایمنی بدن مسئول حفاظت بدن در مقابل عوامل بیگانه است. هر آنچه که شما برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود انجام می¬دهید در واقع شانس شما را برای یک زندگی سالم تر و طولانی تر بهبود می بخشد. ژل رویال در واقع یک تعدیل کننده و تقویت کننده طبیعی سیستم ایمنی بدن می¬باشد.

 

۲- کنترل قند خون:

میزان مصرف قند سلول های سرطانی سریعتر از سلولهای سالم بدن است. یکی از اولین چیزهایی که بعد از تشخیص سرطان به مبتلایان پیشنهاد می¬شود حذف قند از رژیم غذایی به منظور مرگ سلول های سرطانی در اثر گرسنگی، می¬باشد. ژل رویال با فعالیت شبه انسولینی خود باعث کنترل سطح قند سرم خون می¬شود.

 

۳- فعالیت ضد التهابی:

التهاب به عنوان یکی از علل ریشه ای بسیاری از سرطان¬ها کشف شده است. ژل رویال از طریق سرکوب سیتوکین های التهابی، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد، همچنین موجب کنترل التهاب در طول درمان سرطان می¬شود.

 

۴-خاصیت آنتی اکسیدانی:

ژل رویال حاوی سطوح متمرکزی از چندین آنتی اکسیدان می¬باشد. اکسیداسیون یک فرایند طبیعی است که منجر به تشکیل رادیکالهای آزاد در بدن می¬شود. آسیبهای حاصل از رادیکال های آزاد موضوع بسیاری از پژوهشها در دو زمینه سرطان و مشکلات سیستم عصبی می¬باشد. آنتی اکسیدان های موجود در ژل رویال تولید شده توسط زنبور عسل به مبارزه با رادیکال های آزاد و کاهش اثرات اکسیداسیون ناشی از این ترکیبات کمک می¬کند.

 

۵- حفاظت از کبد:

کبد یکی از مهمترین ارگان¬های بدن است که به عنوان فیلتر در بدن عمل می¬کند. در واقع هر آنچه به بدن وارد می¬شود را فیلتر می¬کند از جمله بافت تومور مرده که ناشی از درمان سرطان می¬باشد نیز وارد کبد می¬شود. این بافت تومور منجر به سمی شدن کبد می¬شود و می تواند منجر به سرطان کبد گردد. ترکیبات محافظت کننده کبد موجود در ژل رویال به حذف این سموم از کبد کمک می¬کند.

پیشگیری و مقابله با سرطان سینه:

سرطان سینه، اغلب با عدم تعادل استروژن ایجاد می شود. ژل رویال منبعی طبیعی از هورمون¬های استروئیدی است و به تعدیل هورمون¬ها در بدن کمک می¬کند. همچنین باعث مهار رشد و تکثیر سلولهای سرطانی در بافت سینه می¬شود. امروزه ما از طریق مصرف آب آشامیدنی، لوازم آرایشی، استفاده از مواد پلاستیکی و مواد غذایی فرآوری شده در معرض ابتلا به ده ها نوع سرطان ناشی از عوامل زیست محیطی هستیم که با مصرف یک دوز روزانه از ژل رویال تازه می¬توانید خود را در مقابل این سرطانها محافظت کنید.

مطالعه اثرات ضد سرطان ژل رویال

با توجه به نتایج مطالعه ای که در مجله BMC طب مکمل و جایگزین در چاپ سال ۲۰۰۹ منتشر شده، ژل رویال از طریق منع رسیدن جریان خون به تومور به مبارزه با سرطان می¬پردازد. همچنین، با توجه به مطالعه منتشر شده در دسامبر ۲۰۱۰ از مجله PLOS ONE ، از آنجایی که ترکیبات چرب ژل رویال دارای اثرات استروژنی می¬باشند، احتمالا می¬تواند سرطان پستان و رحم را کنترل و بهبود بخشد.
مطالعاتی هم در مورد نقش ژل رویال در درمان سرطان خون وجود دارد. چندین آزمایش بالینی نشان داده است که ژل رویال اثرات مضر سیس پلاتین (داروی شیمی درمانی) را در کلیه ها و کبد کاهش می¬دهد. همچنین، برخی از عوارض جانبی شیمی درمانی و پرتو درمانی روی پوست و دیگر ناراحتی های جدی پوستی را می توان با مکملهای حاوی ژل رویال بهبود بخشید.
این ترکیب شگفت انگیز اثرات پراکسیداسیون لیپیدی ( تخریب چربیهای ضروری موجود در خون در اثر فعالیت رادیکالهای آزاد) را کاهش می¬دهد. ژل رویال همچنین غنی از ترکیبات آنتی اکسیدانی، گلوتاتیون، اسیدهای نوکلئیک، RNA و DNA است.
بنابراین جای تعجب نیست که از این ماده گاهی اوقات به عنوان ” گنجینه طبیعت” یاد می¬کنند.

منبع : سایت ویکی پدیا و بازنویسی از آنت

آبان ۸, ۱۳۹۸

0 پاسخ به "ژل رویال و سرطان"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

فعالیت شرکت تجارت قرن بیست و یکم ایرانیان به صورت یک شخص حقوقی مستقل  می باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهاد دولتی و غیر دولتی دیگر برای این شرکت وجود ندارد.

کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزاربرای شرکت تجارت قرن بیست و یکم محفوظ می باشد

  • تهران، خیابان فردوس غرب خیابان ورزی شمالی کوچه اول شرقی مجتمع مینیاتور طبقه ۴ واحد ۱۴
  • 02144124937 – 02144124921
  • info@vast-vision.ir

 

طراحی و پشتیبان توسط فناوری اطلاعات زیفا