منوهای نصب در پنل مدیریت

  • ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جلسه ورودی‌های جدید

بازايابي شبکه‌اي چيست؟ اصلاً ما چه کاري انجام مي‌دهيم؟

بازاريابي شبکه‌اي يک روش فروش و توزيع کالا است که بالغ بر ۸۰ سال قدمت دارد. براي اولين بار در دنيا يک شرکت دوچرخه سازي در روسيه از اين ايده استفاده کرد، به اين صورت که مشتريان با پرداخت ۱۰ روبل به جاي ۵۰ روبل صاحب دوچرخه مي‌شدند به شرط اينکه ۴ مشتري ديگر را به شرکت معرفي مي‌کردند. جالب اينجاست که فروش دوچرخه‌ها با اين روش ساده چندين برابر شد. از آن پس اقتصاددان‌ها به دنبال راهي براي استفاده از اين ايده در فروش محصولات شدند. اولين شرکتي که به طور رسمي فعاليت بازاريابي شبکه‌اي خود را آغاز کرد، شرکت ويتامين کاليفرنيا در سال ۱۹۳۰ در آمريکا بود که بعد نام خود را در سال ۱۹۳۹ به نوترالايت تغيير داد که امروزه محصولات خود را از طريق کمپاني اَم ويِ (Amway) به فروش مي‌رساند.

 

آمار و ارقام (قدرت نتورک)

جالبه بدونيد اين صنعت بيشترين ميليونرهاي خود ساخته رو در کل دنيا معرفي کرده و امروزه در دانشگاه‌هاي معتبر در سراسر دنيا به صورت آکادميک و حرفه‌اي تدريس مي‌شود و شرکت‌هاي بزرگ بي‌شماري در کل دنيا از اين روش فروش استفاده مي‌کنند و اين صنعت سهم بسيار بزرگي در پويايي اقتصاد کشورهاي دنيا ايفا مي‌کند.
از حدود ۲۰ سال پيش بازاريابي شبکه‌اي با حضور چند شرکت خارجي در کشور ما شروع به فعاليت کرد و امروزه شرکت‌هاي زيادي هستند که از اين روش قدرتمند براي ارائه محصولات خود استفاده مي‌کنند، و ما با افتخار اعلام مي‌کنيم شرکت وست ویژن ، مرغوب ترين کالاي ايراني رو از طريق بازاريابي شبکه‌اي در ايران و جهان به فروش مي‌رساند. ايران به عنوان يکي از قديمي‌ترين تمدن‌هاي دنيا، مهد طب سنتی و صنايع دستي دردنياست و جالب است بدانيد که از ۶۰۰ هنر دستي ثبت شده در يونسکو، ۲۰۰ هنر فقط متعلق به اصفهان است و اين نشان دهنده قدرت تاريخ، فرهنگ، تمدن و صنايع دستي ما در کل دنياست و همچنین نام ابوعلی سینا نیز در طب سنتی نیاز خاصی به تعریف و تمجید ندارد و ما را همین بس که کتب این دانشمند و طبیب همچنان در دانشگاهها در حال تدریس است .
در بخش توليد صنایع دستی ، ايران بعد از چين و هند سومين توليد کننده صنايع دستي در کل دنياست که دو کشور اول داراي جمعيت ميلياردي هستند ولي ايران با جمعيت حدود ۱۲/۱ آنها در مقام سوم توليد کننده صنايع دستي در کل دنيا قرار گرفته و اين خود نشان دهنده قدرت کشور عزيزمان در توليد صنايع دستي است. نکته اينجاست که چين و هند روي چند شاخه محدود هنر صنايع دستي کار مي‌کنند ولي ايران بالغ بر ۳۸۰ شاخه متنوع صنايع دستي را توليد مي‌کند و اين نشان دهنده تنوع زياد صنايع دستي در کشورمان است.
در بحث کيفيت همين بس که شاخه‌هايي از صنايع دستي ما مثل فرش، معرق، ميناکاري، خاتم، ترمه و … با بالاترين کيفيت توليد در کل دنيا، زبانزد خاص و عام است (مثال فرش هريس تبريز در داخل اتاق رئيس جمهور آمريکا)
در بحث تولید و کیفیت محصولات مربوط به طب سنتی بخصوص ژل رویال به جرات میتوان گفت که محصولات ایرانی جزء بهترین تولیدات و فراورده های این حوزه در دنیا میباشد و ژل رویال این شرکت در دنیا بی نظیر می باشد .

 

اهميت و چگونگي شروع قوي

تا حالا مسابقات فرمول يک را ديديد؟ دقت کرديد ماشين‌هايي که در اول مسابقه جلوتر از همه هستند در پايان اغلب آنها هستند که روي سکوي قهرماني قرار مي‌گيرند؟
مثال ۱: دانش‌آموزي که از اول سال در همه‌ي کلاس‌ها حاضر است و از همان اول شروع به مطالعه‌ي درس‌هايش مي‌کند و آخر ترم هم نمرات بهتري کسب مي‌کند.
هدف از اين مثال‌ها اين بود که بهتر اين موضوع را بفهميم که شروع يک فرآيند، مهمترين قسمت آن فرآيند است. حالا تو امروز در آستانه شروع مهمترين فرآيند زندگيت هستي که مي‌تواند کل زندگي توي عزيز را تحت‌الشعاع قرار دهد و متحول کند.
سؤال: شروع چنين انتخابي چقدر مي‌تواند در زندگي‌تان مهم باشد؟


شروع تو، کارنامه توست


 

مثال ۲: تا حالا در جَو زندگي کردي؟ مسلماً نه. ولي تحقيقات راجع به آنجا و شرايط آنجا نشان مي‌دهد که اگر شما در جَو جسمي را با هر سرعتي پرتاب کني يا به حرکت در بياوري، آن جسم تا هميشه با همان سرعت در جَو حرکت خواهد کرد. يعني اگر يک توپ را با سرعت ۲۰ کيلومتر بر ساعت پرتاب کني، اين توپ تا ابد با همان سرعت در فضا جلو مي‌رود. اگر با ۲۰۰ کيلومتر تا ابد ۲۰۰ کيلومتر.
اين مثال دقيقاً در نتورک وجود دارد. اگر از روز اول با قدرت شروع کني با قدرت جلو مي‌رود، اگر با برنامه با برنامه، اگر با صداقت با صداقت و اگر با سرعت عمل و با کيفيت، مجموعه بعد از تو نيز با سرعت عمل و با کيفيت جلو مي‌رود. پس يا نبايد اين انتخاب را انجام مي‌داديد يا الان که انجام داديد بايد به هزاران دليل با کمک پروردگار بزرگ و لاين حمايت کننده خودتان، بهترين نتيجه‌ها را بگيريد.

 

فنجان‌ها را خالي کنيد Empty Your Cup!

براي موفقيت در بازاريابي شبکه‌اي اصول و قواعدي وجود دارد. يکي از اولين قواعد در گرفتن نتيجه مشخص و موفق، قاعده خالي کردن ذهن و اشتياق براي يادگيري مطالب جديد مي‌باشد. با ذکر يک مثال اين موضوع واقعاً حساس را براي شما توضيح مي‌دهيم:
شخصي مي‌رود پيش يک استاد رزمي کار و از استاد درخواست مي‌کند که حرکات رزمي بيشتري به من آموزش بده، استاد مي‌پذيرد و شروع مي‌کند به حرکت زدن و در ادامه حرکات استاد، شخص تا آخر تمامي حرکات استاد را ادامه مي‌دهد و استاد رزمي از اين کار شخص ناراحت شده و او را به صرف چاي دعوت مي‌کند و استاد شروع به چاي ريختن مي‌کند تا فنجان پر شود، بعد ادامه مي‌دهد تا جايي که فنجان پر مي‌شود و بعد چاي در نعلبکي و بعد روي ميز و بعد پاي جوان مي‌ريزد و پاي جوان مي‌سوزد. جوان به استاد رزمي اعتراض مي‌کند که چرا دست از چاي ريختن بر نمي‌دارد؟
استاد جواب مي‌دهد: ذهن تو مثل همين فنجان پر است که هر چه مي‌خواهي داخلش بريزي از طرف ديگر بيرون مي‌ريزد، پس اگر واقعاً مي‌خواهي ياد بگيري، ذهنت را خالي کن و اشتياق يادگيري مطالب جديد براي متحول کردن زندگي خودت و عزيزانت را داشته باش.

 

آموزش و اهميت آن

سؤال: آیا شما براي موفق شدن در اين تجارت ، وارد اين تجارت شده‌‌ايد؟
جواب؟ بله
اگر جواب مثبت است پس بايد اصول و قواعد اين تجارت را به خوبي ياد بگيريد. به عنوان مثال فرض کنيد شما سرعتي‌ترين و گرانقيمت‌ترين ماشين دنيا را داريد، تا لحظه‌اي که نمي‌توانيد از اين ماشين به درستي استفاده کنيد، براي شما لذت چنداني ندارد. ما در اين تجارت بزرگترین دانشگاه دنیا را با نام «وست ویژن» در اختيارتان گذاشته ایم تا در کنار آموزش های مختلف فردی و اجتماعی بتوانید از راز اهرم تصاعد در اقتصاد اگاه شده و در شرکت خودتان یعنی وست ویژن به درآمدهای بسیار بالا دست پیدا کنید .


 

آموزش قلب تپنده هر تجارت است


 

سؤال: دوست داريد آموزش‌ها با چه سطحي از کيفيت در سازمان شما انجام بگيرد؟
جواب؟ عالي
پس با همان کيفيت آموزش ببينيد.


براي ايجاد يک سازمان جهاني، اولين گام خوب آموزش ديدن است (اول خودسازي بعد شبکه‌سازي)


 

مهمترين آيتم موفقيت در اين تجارت، نبوغ و استعداد نيست بلکه فراگيري آموزش است زيرا سازمان شما فقط با آموزش رشد مي‌کند. تا مادامي که با بهترين کيفيت نتواني آموزش ببيني به هيچ وجه نمي‌تواني دايرکت‌هاي قدرتمندي بسازي و به بازنشستگي در نتورک فکر کني. پس ياد گرفتن و ياد دادن و نظارت بر انتقال با کيفيت آموزش‌‌ها جزو اولين و اساسي‌ترين کارهاي شما عزيزان در اين لول است. به اميد ايجاد سازماني که بدون شما و در دوران بازنشستگي شما با قدرت‌تر از روز اول کار کند و جلو برود.

برنامه درسی دوره

آزمون پایانی دوره 00:30:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت رایگان شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 10 سال‌, 1 ماه
  • 20 ظرفیت
1 دیدگاه
0 دانشجو

ادمین وبسایت وست

طراحی و پشتیبان توسط فناوری اطلاعات زیفا